Skolamed

GSM 693 067 914, 884 919 685

tel. (81) 534 71 48

20-807 Lublin, ul. Czeremchowa 21

 • Szanowny Panie, 
  
  raz jeszcze dziękuję za organizację naszego spotkania w Bydgoszczy. Jak zawsze wszystko odbyło się zgodnie z planem, bardzo dobrze, dzięki Państwa zaangażowaniu i pracy!

  Prof. Barbara Steinborn

  Przewodnicząca Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych

   

 • Szanowny Pan Profesor
  Andrzej Wysokiński
  Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XIX Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii PTK
   
  Szanowny Panie Profesorze,
  Drogi Andrzeju,
   
  W imieniu Zarządu SEPTK chciałbym na Twoje ręce ponownie złożyć gorące podziękowanie dla Komitetu Organizacyjnego i firmy Skolamed za podjęcie się trudu organizacji Ogólnopolskiej Konferencji SEPTK PolEcho2017 oraz perfekcyjne wykonanie tego zadania. Zarówno uczestnicy, jak i wykładowcy podkreślali dbałość o każdy szczegół w organizacji konferencji oraz imprez towarzyszących, a Lublin utrwalił swoją pozycję w świadomości wszystkich jako miejsce, gdzie można być pewnym najwyższego standardu tego typu spotkań.
   
  Pozdrawiam serdecznie,
  Piotr
   

  Prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec
  Kierownik Zakładu Szybkiej Diagnostyki Kardiologicznej
  Katedra Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego
  Ul. Kniaziewicza 1/5, 91-347 Łódź
  Tel/Fax 42 653 99 09, 42 251 62 12
   
  naglowek_echo2017.jpg
   
   
 • rekomendacja_ptn2016.jpg

  naglowek_ptn2016.PNG

   

   

 • 
  Szanowny Panie Dyrektorze,
  
  Z przyjemnością rekomenduję Państwa firmę jako wyróżniającą się przy organizacji konferencji naukowych dla Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. 
  Organizacja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Czerniak i inne nowotwory skóry – postępy w diagnostyce i leczeniu” poprzedzonej Sympozjum na temat Dermatoskopii będącej początkiem cyklicznej Warsaw Skin Conference w dniach 3-4 października 2014 roku, jak również XVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w 2012 roku w Warszawie, zostały bardzo wysoko oceniona zarówno przez Uczestników jak i Komitet Organizacyjny i Komitet Naukowy Sympozjum przy Zarządzie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.
  
  Z poważaniem
  Prof. dr hab. med. Piotr Rutkowski
  Prezes PTChO
  

  kongres77.png

   

 • Składamy najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową współpracę, za organizację XVII Lubelskich Spotkań Naukowych, za profesjonalizm w zrealizowanym przedsięwzięciu.

  Pragniemy wyrazić nadzieję na dalszą współpracę, w kolejnych latach.

   

  Przewodniczący Komitetu Naukowego
  Prof. Andrzej Czernikiewicz

  Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
  Dr med. Aldona Stodulska-Blaszke

  wrzesień 2014 r.

  Header4.png

   

 • 
  Zwracam się do Pana Dyrektora i Zespołu Biura SKOLAMED (...) z gorącym podziękowaniem za perfekcyjnie przygotowaną i profesjonalnie przeprowadzoną część organizacyjno-administracyjną [XXII] Zjazdu [Polskiego Towarzystwa Neurologicznego]. (...) Potwierdzili Państwo opanowanie swojego warsztatu nie po raz pierwszy, podobne wrażenie pozostawili Państwo po organizacji III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej PTN, która odbyła się w Szczecinie w 2010 roku, ugruntowując opinię zespołu, na którym można całkowicie polegać przy organizacji tak odpowiedzialnych i prowadzonych na międzynarodową skalę wydarzeń, jak wymienione wyżej. 
  (...)
  
  Z wyrazami szacunku
  Prof. dr hab. med. Przemysław Nowacki
  Prezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego

  Header.png

   

 • ... Organizacja sympozjum została bardzo wysoko oceniona zarówno przez Uczestników jak i Komitet Organizacyjny i Komitet Naukowy Sympozjum, podobne pochlebne opinie wyraził Zarząd Sekcji Ortopedii dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

  ...

  Uprzejmie dziękujemy Panu Dyrektorowi Radomiłowi Filipkowi za wzorowe zorganizowanie Sympozjum,  sprawne i skuteczne kontakty z firmami i wystawcami oraz bardzo dobrą współpracę przy sporządzaniu materiałów zjazdowych ...

   

  Sekretarz Komitetu Organizacyjnego
  Dr med. Marek Okoński

  Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
  Dr hab. med. Grzegorz Kandzierski, Prof. UM

  Przewodniczący Honorowy Komitetu Organizacyjnego
  Prof. dr hab. med. Andrzej Gregosiewicz

  Lipiec 2014 r.

  Header.png

   

   

   

   

 • ... dziękujemy za wkład w organizację 44. Zjazdu Psychiatrów Polskich w Lublinie w dniach 27-29 września 2013.

  Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
  Prof. dr hab. med. Andrzej Czernikiewicz

  Header.png

O nas

logo_SKOLAMED_www2017_Medtech.png

 

Konferencja_PWChN_Kazimierz_036m.jpg

Biuro Kongresów SKOLAMED powstało w 2003 r. w celu organizacji najwyższej jakości kongresów i konferencji naukowych na terenie całego kraju. Biuro działa w ramach spółki PAIZ Konsulting Sp. z o.o. 

Szczególne miejsce w naszej działalności zajmują imprezy dla branży medycznej. Wiele z nich organizujemy cyklicznie dla naszych stałych klientów. 

DSC_0176.JPG

Jesteśmy niewielkim, zgranym zespołem, współpracującym ze sobą od wielu lat i posiadającym duże doświadczenie w kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń oraz usług turystycznych.

Kameralny skład naszego zespołu nie stanowi przeszkody w organizacji bardzo dużych projektów - mamy w swoim dorobku kilkudniowe kongresy dla 1500 - 2500 uczestników. W organizacji spotkań wspomaga nas grono stałych współpracowników i sprawdzonych  kontrahentów.

Niewielkie rozmiary biura to nasza świadoma decyzja. Pozwala nam to osobiście angażować się  w projekty. Mamy nadzieję, że nasze przyjacielskie relacje w zespole przekładają się na dobrą atmosferę organizowanych przez nas imprez.

 

Trzon naszego zespołu stanowią:

Monika Michalska i Beata Nowak-Buza - sekretariat konferencji (rejestracja uczestników, zakwaterowanie, płatności i faktury)

Marcin Michalski - kierownik ds. konferencji i kongresów (sprawy organizacyjne konferencji; kontakty ze sponsorami, wystawcami i kontrahentami; streszczenia naukowe)

Radomił Filipek - dyrektor biura (sprawy organizacyjne konferencji; kontakty ze sponsorami, wystawcami i kontrahentami; streszczenia naukowe)

"Pracuję w turystyce od 1992 r., początkowo w biurach turystycznych a od 2003 r. w Biurze Kongresów Skolamed. W organizację naukowych spotkań medycznych jestem zaangażowany praktycznie od początku mojej pracy zawodowej, ale pierwszą naprawdę dużą i kompleksowo organizowaną przeze mnie imprezą kongresową był Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w Lublinie w 1999 r. dla ok. 1500 uczestników. W następnych latach zorganizowałem dziesiątki konferencji i zjazdów na terenie całej Polski, dla grup od kilkudziesięciu do prawie 3 tys. uczestników."

 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych na stronach:

nasza polityka prywatności - klienci

nasza polityka prywatności - kontrahenci i współpracownicy

 

 

Nasze wybrane rekomendacje:

 

 • rekomendacjaUM_echo2012.jpg
 • rekomendacja_stymulacja2004.jpg
 • rekomendacja_reumatol2005.jpg
 • rekomendacja_ptr2010_200dpi.jpg
 • rekomendacja_ptoihd2010_200dpi.jpg
 • rekomendacja_ptnd2011_200dpi.jpg
 • rekomendacja_ptcho2009_200dpi.jpg
 • rekomendacja_padaczka2003.jpg
 • rekomendacja_neurol2004.jpg
 • rekomendacja_neurdziec2005.jpg
 • rekomendacja_echo2010_200dpi.jpg
 • rekomendacja_ortoped2014.jpg
 • rekomendacja_ptp2013.jpg
 • rekomendacja_Lsn2014
 • rekomendacjaPTChO_dermatoonk2014.jpg
 • rekomendacjaPTN_zjazdptn2014.jpg
 • rekomendacja_ginoper2004.jpg
 • rekomendacja_PTK2010-2014.jpg
 • rekomendacja_ptn2016.jpg